Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 40
mandag, 01-10-2018
11:30-12:10 Fælles Årgangsmøde 0. årgang AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
12:10-12:55 Fælles Årgangsmøde 0. årgang AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
tirsdag, 02-10-2018
08:00-14:00 Litteratur på Dokk! 6A AI
08:00-14:00 Byg fremtidens Dokk2 4A LZ, ML
08:10-08:45 Morgenløb 0-klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
13:00-14:00 Fælles forberedelse 0. årgang MB, AW, CT, LS, ID
14:10-18:10 Skole - hjem samtaler 0B 0B LS, MKK
onsdag, 03-10-2018
10:30-15:00 8D og 9B i Musikhuset 8D, 9B TE, IK, JJ
torsdag, 04-10-2018
08:10-08:45 Morgenløb 0-klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
12:10-13:30 Badminton i Højbjerg 0B, 0C AI, CT, LS, MKK
14:30-19:00 lok. 40 Forældresamtaler 0A BSO, ID
fredag, 05-10-2018
08:10-08:30 Fælles morgensang 0. klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
09:00-12:00 Stor, større, størst Børnekulturhuset 0B LS, MKK
Uge 41
mandag, 08-10-2018
08:10-08:45 Morgenløb 0-klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
11:30-11:45 Spisetilsyn 1. klasserne AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
tirsdag, 09-10-2018
13:00-14:00 Fælles forberedelse 0. årgang MB, AW, CT, LS, ID
14:10-18:10 Skole - hjem samtaler 0B 0B LS, MKK
16:10-20:00 Skole- hjem samtaler 0D MB, TBR
onsdag, 10-10-2018
09:50-11:00 Morgenløb 0-klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
16:00-19:15 Skole/hjem samtaler 1.a 1A BG, IGR, GW
torsdag, 11-10-2018
08:15-13:30 Tur t. Naturværkstedet 0D MB, TBR
12:10-13:30 Badminton i Højbjerg 0B, 0C AI, CT, LS, MKK
14:30-19:00 lok. 40 Forældresamatler 0A BSO, ID
fredag, 12-10-2018
08:10-08:30 Fælles morgensang 0. klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR
Uge 42
tirsdag, 16-10-2018
13:00-14:00 Fælles forberedelse 0. årgang MB, AW, CT, LS, ID
Uge 43
mandag, 22-10-2018
11:30-12:10 Fælles Årgangsmøde 0. årgang AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
tirsdag, 23-10-2018
13:00-14:00 Fælles forberedelse 0. årgang MB, AW, CT, LS, ID
14:00-15:00 årgangsmøde dansk 3. årg. HP, AT, LB, CB
onsdag, 24-10-2018
09:30-12:55 Tur i skoven - 0. klasserne 0A, 0B, 0C, 0D, 0E AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
torsdag, 25-10-2018
10:45-15:00 Adventure zone 4A LZ, ML
12:10-13:30 Badminton i Højbjerg 0B, 0C AI, CT, LS, MKK
Uge 44
mandag, 29-10-2018
11:30-11:45 Spisetilsyn 1. klasserne AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
12:10-12:55 Fælles Årgangsmøde 0. årgang AW, BSO, CT, DR, ID, LMO, LS, MB, MKK, MTH, RK, TBR, VIF
tirsdag, 30-10-2018
08:45-09:50 Observation 0B- fælles skolestart 0B LS, MKK
13:00-14:00 Fælles forberedelse 0. årgang MB, AW, CT, LS, ID
13:00-14:30 Sprogvurderingsmøde AW, CT, ID, LS, MB, RK, DR